Co mi chodzi po głowie...;)

piątek, 12 lutego 2016
Czy budzi się już w Was tęsknota za ogrodniczkowaniem ???
;)

Zainteresują Cię


Prześlij komentarz


 1. Oczywiście. Ja już nawet z gorączką i na antybiotykach biegałem po ogrodzie z grabiami :) Teraz mnie ciągnie do grabi. Wiem jednak, że w październiku będę przeklinał to narzędzie tortur ;-) Serdeczności, miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja już nie mogę się doczekać, aż zanurzę łapki w ziemi :)) Nie ma śniegu, miejscami widzę jakieś pojedyncze ziele na rabatkach, i aż mnie pazurki swędzą, żeby tam pogrzebać ;)))
  Ale to już niedługo :)
  Pozdrawiam ciepło, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście:) I za porannymi śniadaniami pod chmurką:)
  cudnego weekendu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Macham do Was mili Goście :)
  Dziękuję za wpisy, pozdrawiam i również życzę fajnego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście!! Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła pierwsze kwiaty posadzić w doniczkach :) Niech już ta wiosna przyjdzie!!

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie nasionka kupione , ipomea z batata posadzona a raczej zamoczona w wodzie ( taki mam sposób ) ,na balkonie ciemierniki kwitną . Marzę uż o wiośnie a jednocześnie myślę z przerażeniem że znowu się zacznie grzebanie w ziemi :-).Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, budzi się bardzo! Już tam u nas na ogródku puściły krokusy i z dnia na dzień ich zielone listki coraz bardziej wystają nad ziemią.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko, że ziemia jeszcze baaardzo zimna (próbowałam)... U mnie wyszły już krokusy (jak u Aldonki), ale nie tylko czosnki olbrzymie mają już po 10 cm. wysokości, no i hiacynty wychylają swoje pąki;-))) A ile chwastów dookoła !!! Miłego wieczorku walentynkowego***

  OdpowiedzUsuń
 9. Och mi już tak tęskno za kwiatami, za słońcem, za tym ciepłem :( ja niestety w tym roku nie wyczaruję tak pięknego ogrodu (wszędzie jeszcze błoto blech) ale będę się starać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam. Ja też wariuję za wiosną. Tak mi się chce "grzebania w ziemi" że nie moge doczekać się prac w ogrodzie. Żeby poczuć jej namiastkę jadę z mężem za dwa tygodnie na Targii Gardenii. Czeka nas kawał drogi ale co się nie robi dla pasji ogrodniczej! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Budzi się i to bardzo...uwielbiam wiosnę i już nie mogę się jej doczekać, choć wiem że pracy czeka mnie sporo:)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam serdecznie spragnionych wiosny...:)
  Radość i obawy...jak co roku ;)
  Pozdrowienia ogrodnicze zostawiam ;)

  OdpowiedzUsuń